'Nowy' sklep !! CZĘSTOCHOWA

Kategoria: ŚląskCaritass
2010-02-10, 19:08
Witam bardzo gorąco, jakoże jestem podekscytowany tą informacją, mianowicie kumple których nauczyłem palic szisze ostatnio powiedzieli mi ze na ich osiedlu ktoś widział sklep z sziszą. Zaciekawiony tą wieścią od razu w ten sam dzień po szkole odwiedziłem go. 

Sklep od razu rzuca się w oczy, znajduje sie tuż przed budynkiem PZU. Z dala widac dużą szisze na boku sklepu. Od razu przykuła moje oczy, jednak nie mieszkam tam i rzadko, ale to rzadko odwiedzam tą okolice nie wiedziałem o tym.
Sklep zapowiadał się z wypowiedzi kolegów dośc obiecująco. Po wejściu do sklepu ujrzałem wiele fajek (6-9, na CZĘSTOCHOWSKIE standardy to dośc dużo). Tytoni(?) też nie brakowało. Były nakhle, havany, al saray, i pewnie kilka innych ale mam krótką pamięc ;-p. Druga bardzo pocieszająca sprawa jest fakt ze osoba stojąca za ladą jest zorientowana w temacie, można z Nią pogadac , i nie odpowie jak często mozemy się spotkac z tekstem ;
-'nie wiem, my tylko sprzedajemy'.
Po długiej rozmowie dowiedziałem się ze mozna zamówic tam różne ciekawe itemki oczywiscie wiążące się z paleniem, nie tylko sziszy (taka ciekawostka ;p, mianowicie jest tam też wiele bongosów, i fifek jak i bibułek), węże,cybuchy, sitka, węgle.
BARDZO POLECAM TEN SKLEP !!!


I zapraszam, bo kiedy Wy go odwiedzicie, u Pani będzie ruch i motywacja rozwijania sklepu :-)


pozdrawiam gorąco


CARITASS
big up
Qba25
2010-02-12, 21:33
Caritass absolutnie się z Tobą zgadzam. Mega pozytyw dla tego sklepiku jak i obsługi. Odwiedziłem go wczoraj i zakupiłem sobie nową shishkę      W ogóle to fajek wodnych naliczyłem tam z 15 bo inne są  w oknie wystawowym a jeszcze inne w środku. No i wypróbowałem nowego i nieznanego mi dotychczas tytoniu AL-TAWAREG smak: borówka amerykańska = super!
arealny
2010-03-16, 04:08
byłem ale tylko raz, acz kol wiek zbieram kasę na Melaske i się wybieram znowu;)pogadam z Panią bo obsługa wie co mówi;) ogólnie BOSKI lokal;) a ceny!! za Nakhle 14 zł... gdzie indziej w cze-wie 2dyszki... jednym słowem nie potrzebne nikomu Allegro;) a i fachowo mówią co i jak;) P.O.L.E.C.A.M!!!!!;)


Podobne tematy: