Zamek/zbrojownia w Liwie - polecam.

Kategoria: Ciężki sprzęt bojowyZamek/zbrojownia w LiwieMario
2007-08-01, 21:46
Cześć,


W ostatnią niedzielę miałem w planie koszenie działki ale oczywiście każdy powód był dobry aby wmówić sobie, że to strata czasu - bo i tak trawa rośnie jak głupia :evil!!: .

Wziąłem do łapy mapę i w parę minut zdecydowałem się na mały (ok 40km) wypadzik do Liwu nad Liwcem.
Wybrałem malownicze boczne drogi przez Siennicę, Mrozy i Kałuszyn, wyrysowałem sobie uproszczoną mapkę, którą przykleiłem taśmą do baku i ... w drogę :bliss: .
Mapa oczywiście po paru kilometrach odfrunęła w pola, a ja nadłożyłem prawie 30 km - bo mi sie kierunki pomyliły :wstyd: . Nie ma jednak tego złego ... bo mazowieckie krajobrazy wynagrodziły mi dodatkową pętelkę .
Sam zamek jest dość skromny - za to ilość eksponatów w zbrojowni - zdumiewająca! Jeśli ktoś interesuje się starym złomem do robienia sobie kuku - to będzie zachwycony.

Zdjęć nie mam, zamieszczam za to dla zainteresowanych link do strony o zamku:

http://www.liw-zamek.pl/i...tresc&mid=4&t=d


Pozdrawiam,
Kpt. Geriatryk.
KML
2007-08-29, 20:53
Byliśmy ostatnio z Kpt. Geriatykiem , wprawdzie zbrojowni nie zobaczyliśmy ale był akurat tutniej rycerski i ostro się napieprzali pałami po łbach  :patelnia:
Mario
2007-08-30, 04:45
Napierdalanki  były niezłe, choć krótkie... pewnie tak było naprawdę parę setek lat temu ...Zachęcam wszyskich do odwiedzenia tego skansenu, jak widać - można się przypadkiem załapać na - ulubione przeze mnie - mordobicie .


Podobne tematy: