Opis lub artykuł na życzenie

Kategoria: ŚmietnikSerpentin
2008-09-04, 22:37
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych użytkowników zarząd www.zolwie.net/ wprowadza funkcjonowanie „Opisu lub artykułu na życzenie”.


Każdy użytkownik, który nie znalazł artykułu lub opisu poświęconego zagadnieniu, jakiego poszukuje, może napisać e-mail do szefa redakcji z prośbą, aby taka informacja pojawiła się w miarę jak najszybciej na stronie głównej. Jednak należy wiedzieć, że wszystkiego rodzaju prośby o artykuły, które są już na naszej stronie i wyraźnie widać, że ktoś po prostu nieuważnie czyta stronę główną będą karane ostrzeżeniami.

Na pojawienie się artykułu bądź opisu będzie trzeba poczekać miesiąc chyba, że wszyscy redaktorzy będą zajęci pisaniem innych rzeczy wtedy z wiadomych przyczyn termin ulegnie przesunięciu, o którym zostanie powiadomiony użytkownik, który prosił o dany artykuł.
O artykułach, nad którymi właśnie redakcja pracuje zostaniecie poinformowani w dziale „ O wortalu” na naszym forum (czyli właśnie tutaj), aby nie pojawiło się kilka życzeń o to samo.


Życzenia proszę wysyłać na serpentin@zolwie.net

Pozdrawiam Serpentin


Podobne tematy: