Rekolecje, spotkania modlitewne, oazy w Łódzkim

Kategoria: ŁódzkaKamionka
17-05-2008, 20:59
prosze o informację o wszelkich rekolekcjach, spotkaniach modlitewnych, oazach etc.odbywających sie w województwie łodzkim

Chciałabym równiez informację, o miejscach gdzie spotyka sie nie tylko mlodziez, ale równiez osoby około 30 lat. ( bo z tego co wiem, to na oazy chodza raczej młodzi ludzie)
Bardzo prosze o info
Pozdrawiam
Myśliciel
20-05-2008, 10:08
droga Kamionko, spadłaś nam z nieba;) Popieram prośbę Kamionki. Piszcie o tym, co się dzieje, niech to forum WRESZCIE OŻYJE:)!
herold
20-05-2008, 11:45
 	  			  
Chciałabym równiez informację, o miejscach gdzie spotyka sie nie tylko mlodziez, ale równiez osoby około 30 lat. ( bo z tego co wiem, to na oazy chodza raczej młodzi ludzie)No z tego co wiem, to Oaza Dorosłych zawiązała się przy parafii p/w św. Antoniego w Łodzi, ale to wiem ze słyszenia, więc nic więcej powiedzieć nie potrafię.
Zapraszam natomiast do akademickiej wspólnoty Ruchu Światło-Życie działającej przy DA Węzeł w parafii pw. św.Teresy i św.Jana Bosko. Jest to wspólnota ogólnopolska można by rzec, bo są wśród nas studenci z całego kraju (a nawet z Ukrainy)
ewa w
28-05-2008, 12:20
jeśli chodzi o spotkania modlitewne to są też spotkania Diakonii Modlitwy Dorosłych w drugi i czwarty piatek miesiąca, na które serdecznie zapraszamy osoby po formacji - my jako diakonia i ja osobiście też   

no i wspomniane już spotkania w Antonim, które póki co umarły z braku chetnych, ale jak będzie choć jedna osoba chętna to będą - w tej sprawie można kontaktowac się bezposrednio ze mną tzn napisać do mnie najlepiej .
w ciągu roku szkolnego organizowane są też wekendowe Oazy Modlitwy - terminy na przyszły rok (2008/2009) będą na pewno znane we wrześniu


Podobne tematy: