Www.Tolkien-World.Info

Kategoria: A drogi biegną dalej w przód...chorazy5
06-12-2009, 23:48
Www.Tolkien-World.Info jest serwisem tolkienowskim istniejącym w sieci od stycznia 2007 roku (już prawie trzy latka   ). 


Mamy już jako tako rozwiniętą społeczność, jednakże pragniemy rozwijać się nadal. Organizujemy co jakiś czas konkursy i tym podobne rzeczy. Każdego użytkownika przyjmujemy z otwartymi ramionami :] Oczywiście jesteśmy tylko ludźmi i zdajemy sobie sprawę z tego, iż w licznych artykułach mogą znaleźć się błędy merytoryczne. Jednakże stale pracujemy nad ich poprawą.

Każdego chętnego oczywiście gorąco zachęcamy do rejestracji :]

Galadhorn
07-12-2009, 07:53
Z zainteresowaniem zajrzałem do serwisu. Fajnie, że jest nowa inicjatywa. Mam w zasadzie tylko dwie uwagi:


- warto poprawić stronę tak, żeby się nie rozjeżdżała i mieściła w oknie monitora (np. mojego);

- trzeba się postarać o bardziej oryginalne newsy, bo Wasze bardzo przypominają Elendilion (np. news o początku zimy, o animacji rosyjskiej - to są nasze newsy autorskie).
chorazy5
07-12-2009, 12:04
Co do tego, aby serwis się mieścił, to będę chyba musiał po prostu zmniejszyć grafikę tła. Może po świętach się za to wezmę. 


A co do newsów, to fakt, część (jak nie większość) z nich jest z Elendilionu, ale rozmawiałem bodajże z Telperionem i on nie miał nic przeciwko, jeśli tylko będzie odnośnik do Elendilionu.
Galadhorn
07-12-2009, 12:08
Potwierdzam, że wszystko jest ok, gdy jest odnośnik. I jest. Ale żeby serwis był ciekawszy trzeba postarać się o swoje autorskie wiadomości. Czego Wam życzę, bo wtedy z mojej perspektywy Tolkien World będzie po prostu bardziej interesujący.
chorazy5
20-12-2009, 00:33


Z okazji trzecich urodzin serwisu Tolkien-World (20 stycznia) oraz kolejnej rocznicy urodzin J.R.R. Tolkien'a (3 stycznia) organizujemy drugą edycję konkursu Master of Tolkien's World.

Master of Tolkien's World 2010 odbędzie się na podobnych zasadach co w zeszłym roku. Użytkownicy zostaną podzieleni na co najmniej dwie grupy. Odbędą się półfinały i finał. Ich termin określimy później, jednakże na pewno będą one miały miejsce w któryś weekend stycznia. Uczestnicy będą odpowiadać na pytania związane z Uniwersum Tolkien'a na specjalnym chacie. Kto pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi, ten otrzymuje punkt. O szczegółach poinformujemy, gdy zakończą się zapisy do konkursu.

Zapisywać można się do końca roku (czyli do 31.12.2009 do godziny 23.59) w tym temacie: http://tolkien-world.info...p?thread_id=700

Wątpliwości i pytania odnośnie konkursu można składać tutaj: http://tolkien-world.info...p?thread_id=701

Nagrodzone zostaną dwa pierwsze miejsca. Nagrodami będą już tradycyjnie koszulki naszego serwisu i jakieś dodatkowe upominki nad którymi jeszcze pomyślimy.


Podobne tematy: