Wirtualny Świat - moja strona internetowa

Kategoria: A drogi biegną dalej w przód...Wirtualny ŚwiatZeNeK
02-01-2005, 14:52
Witam zacząłem robić wirtualny świat Elfów, Ludzi, Hobbitów, Krasnoludów.

Dopiero zacząlem nauke z htlm, dlatego strona nie bedzie super i skryptów bardzo mało ale myślę że projekt bedzie se coraz lepiej rozwijał i może ktoś mi pomoże

Dlatego każdy kto jest chętny niech sie zgłosi

Należy podać rase jaką sie chce być i w ogóle dane o sobie.

Jak narazie dostępne stanowiska:

Redaktorzy gazet (wszystkich ras), Akademie gdzie edzie sie uczyć nowych (w.r.)
Wybory na przewodniczącego danego plemienia i w ogóle serdecznie zapraszam państwo ruszy za 2 tyg. najpóźniej
Athrandir
02-01-2005, 18:50
Słuchaj, a możesz podać adres pierwotnej wersji tej strony  ?


Ath.
Aiwendil
03-01-2005, 09:53
Ehh.. nie zrozumcie mnie źle, i w żaden sposób nie chciałbym zapeszać ani krakać, ale jest IMO wysoce wątpliwe, czy ten projekt wypali.  


Webmasterstwem (dorywczo, ale zawsze) zajmuję się od przeszło 3 lat. Parę dni temu skończyłem, po ponad mięsiącu _naprawdę_ ciężkiej pracy moją pierwszą, zrobioną całkowicie przeze mnie i wyłącznie przeze mnie, stronkę www. W przeciągu paru dni powinna zostać wrzucona na serwer, wtedy podam adres, jakby ktoś sobie chciał zajrzeć i ocenić wyniki mojej pracy.

Masz już jakąś wizję strony? Tzn. nie coś takiego, jak napisałeś w swoim poście, tylko choć trochę szczegółów? Forma strony, warstwa kolorystyczna, rozkład treści, użyte rozwiązania techniczne? To wszystko jest absolutnie niezbędne. Poza tym, z tego co w swoim poście określiłeś, wynika, że strona będzie dość rozbudowana i kosztować będzie sporo pracy.

No, chyba że chcesz skorzystać z gotowego szablonu strony albo zrobić ją w Dreamweawerze czy Front Page'u. Ale wg mnie używanie tych programów to trochę "oszukiwanie".

Aiw
Achika
04-01-2005, 10:26
Po pierwsze: jak już ktoś to zauważył, nie podałeś żadnego linka.


Po drugie: 3 błędy ortograficzne, 7 interpunkcyjnych i 9 literówek występujących w nader krótkim tekście nie zachęcają mnie, niestety, do zaglądania na tę stronę, a co dopiero do brania udziału w projekcie.

Po trzecie: projekt jest wyjątkowo mgliście sprecyzowany. Wymieniasz dwa stanowiska: redaktorzy gazet i akademie (od kiedy to akademia jest stanowiskiem?) To o wiele za mało, żeby się dowiedzieć, co tak naprawdę chcesz zrobić. Ja odniosłam wrażenie, że chodzi Ci o stworzenie wirtualnego państwa ze wszystkimi instytucjami (widziałam kiedyś coś takiego na amerykańskich stronach, tyle, że odnosiło się do naszej rzeczywistości, a nie tolkienowskiej), ale może mialeś na myśli coś zupełnie innego?
Aiwendil
06-01-2005, 09:43
Ładnieś go podliczyła, nie ma co..   

To od siebie dorzucę błędy składniowe i stylistyczne, a także 1 rzeczowy (htlm), który jednak może być zwykłą literówką . Achika, też masz mamę polonistkę?
Nie wiem też, czy ktoś zauważył, ale w ankiecie brakuje 1 opcji - "Zły i zamieszkam". No co? Jak wolność, to wolność!
Achika
06-01-2005, 10:47
 	 			 
Ładnieś go podliczyła, nie ma co..
To od siebie dorzucę błędy składniowe i stylistyczne, a także 1 rzeczowy (htlm), który jednak może być zwykłą literówką . Achika, też masz mamę polonistkę?Nie, po prostu fioła na tym punkcie. ^___________^ I tak ma chłopak szczęście, że nie użył błędnie apostrofu (może dlatego, że wcale nie użył...) - jest to mój wyjątkowo czuły punkt (o czym wiele osób już się tu przekonało )i reaguję natychmiast, posuwając się niekiedy do wypisywania cytatów ze słownika ortograficznego PWN.
elessar.telc
06-01-2005, 16:32
Achiko - jestes Wacpanna bez serca  no to juz mozemy zapomniec o szczegolach projektu  

reaguję natychmiast, posuwając się niekiedy do wypisywania cytatów ze słownika ortograficznego PWN.


strach sie bac od tej pory, dzialajac z modelarska zasada 3 razy przymierz zanim przykleisz, obiecuje, ze nie wysle juz posta zawierajacego orty

A na powaznie :
ZeNeKu jesli wiazesz przyszlosc swojego projektu z Elendilimi, radze abys jak najszybciej sprecyzowal swoje plany- bo twoj pierwszy post zawiera naprawde niewiele konkretow.
pzdr-el.telc
Belegil
21-01-2005, 14:47
Jak widać ZeNeK napisał baaaaaardzo dużo postów tamtego od czasu i coś chyba nie bardzo się zbiera, żeby napisał kolejny...
Olorin White
23-01-2005, 19:17
To może taka propozycja z mojej strony.     

Tak się składa się od dłuższego czasu rozbudowuje nieustannie swoją stronę - AINUR GATE - www.ainurgate.prv.pl
Mogłbym zamieścić na niej dział dot. spraw związanych z forum Elendili np. herby, tapety itp.

W czasie ferii zimowych (które dopiero za tydzień ) pojawi się tam dział z najpiękniejszymi cytatami z dzieł Tolkiena.

Zapraszam do wpisywania się do Księgi Gości na www.ainurgate.prv.pl i oczekuje na propozycje z waszej strony - co do działu o Elendilich
Lord Allinsar Ellie
27-07-2006, 18:34
Oj widzę, że od dawna projekt stoi w martwym punkcie, a szkoda. Czy od powyższych propozycji coś się zmieniło?
Ameriel
13-12-2007, 13:34
 	 			 
To może taka propozycja z mojej strony.
Tak się składa się od dłuższego czasu rozbudowuje nieustannie swoją stronę - AINUR GATE - www.ainurgate.prv.plBardzo ciekawa strona! Mnóstwo informacji i sporo do pobrania. Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadły czcionki. Miodzio
Brandis Keelim
06-04-2010, 12:54
Chyba rozumiem ideę, a dla tych którzy nie rozumieją mogę podać istniejący już odpowiednik, który został osadzony w czasach Imperium Rzymskiego- http://historica.pl/ . Nie będę opisywał o co chodzi w serwisie i jakie są jego główne założenia, bo twórcy strony zrobili to o wiele lepiej- http://historica.pl/?section=o_portalu . Jedyny, ale dość poważny, problem jaki widzę to brak funkcji do "obsadzania". O ile w Starożytnym Rzymie funkcji nie brakuje (prefekci, artyści, medycy, filozofowie, itp), a na dodatek mają one sprecyzowane obowiązki z miejscem pozostawionym na własną twórczość, o tyle w Świecie Tolkiena trudno byłoby znaleźć takie funkcje. Chociaż pewnie i to dałoby się sensownie rozwiązać.


To kto się zabiera za pisanie? :)


Podobne tematy: