Rangers of the North [RotN]

Kategoria: A drogi biegną dalej w przód...Mithrandir_RotN
20-06-2007, 17:45
   


To i ja zaproszę na skromniutką stronkę zespołu RotN czyli www.wladca.pl

Odnowiliśmy ostatnio szaty, mamy niezły dział o RPG (no.... a do tego jesteśmy organizatorami LARPa na corocznym TolkFolku - w tym roku to już IV będzie), sporo tekstów. Download na razie nie działa (po remoncie) ale też jest całkiem... całkiem. A do tego - legalny i oryginalny.

Mamy wspaniałą galerię, co jest zasługą znanej Wam zapewne Siriele

Zapraszamy

Ech... to ja już nie wiem - są dwa wątki o stronach tolkienistycznych? Przecież nie będę się w obu wpisywał
Galadhorn
20-06-2007, 18:10
Mithrandirze, Wasza strona jest jedną z najciekawszych w polskiej sieci. Patrzę na nią zawsze z wielkim podziwem. Dobrze by było, gdybyśmy mogli jeszcze więcej się dowiedzieć o Waszej działalności. Może wydzielimy wątek o RotN, bo myślę, że to dobry temat na rozmowę? No i może udałoby się napisać coś o Rangersach w Elendilionie?
Mithrandir_RotN
27-06-2007, 15:18
Nie ukrywam, że miło przeczytać taką opinię. Oczywiście - jestem za wyłączeniem dalszej dyskusji do osobnego wątku. To samo dotyczy umieszczenia jakichś materiałów o zespole w Elendilionie.


W chwili obecnej zespół zajmuje się głównie tworzeniem LARPów na TolkFolk. Jest to bardziej zajmujące zajęcie niż się wydaje - zresztą każdy kto próbował przygotować ciekawą przygodę RPG wie jakie to zajęcie - tym bardziej, jeżeli trzeba przygotować postacie, historie, zadania itp. dla kilkudziesięciu osób.

Mamy różne plany powrotu do naszej pierwotnej działalności - czyli do stworzenia gry opartej na fabule Władcy. Niestety z roku na rok napotykamy coraz więcej przeciwności - np. w chwili obecnej moglibyśmy zrobić jakąs fanowską prostą grę, z całkiem miłą fabułą - ale obawiamy się Sami Wiecie Kogo (TE). Szczególnie, że przypuszczalnie musielibyśmy wykorzystać materiały znajdujące się w posiadaniu komercyjnych podmiotów, a to już chyba podpada pod reklamę.

W zeszłym roku na naszym forum prowadzona była _duża_ gra forumowa, brało udział kilkadziesiąt osób, może nie zawsze wychodziło to tak jak planowaliśmy, ale przynajmniej czasami wyglądało to bardzo fajnie.

Niewątpliwie w chwili obecnej znajdujemy się na rozdrożach. Z jednej strony założyciele zespołu oraz główni członkowie skończyli studia (lub właśnie kończą), co pociąga za sobą konieczność pomyślenia o zarobkach (a to znaczy mniej czasu). Z drugiej strony - zespół nabiera realnego kształtu dzięki TolkFolkowi oraz organizowanym tam LARPom - jestem pewien, że nasz sztandar zapadł w pamięć uczestnikom TolkFolku sprzed 2 lat. Do tego ciągle działająca strona z niezłym działem RPG i świetną galerią, oryginalnym download (nie działa obecnie, ale jak już wróci do życia - to na pewno nadal będzie legalny i unikalny)

Trochę sobie popisałem, ale skoro Galadhorn planuje wyłączyć dyskusję do noweg wątku, to chyba nie jest to problemem. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i sugestie - chociaż czasami nie zaglądam tutaj tak często jakbym chciał.


Podobne tematy: