Alqualonde - nowe forum tolkienowskie

Kategoria: A drogi biegną dalej w przód...AlqualondeHalcatra
13-08-2009, 09:58
Wczoraj za pośrednictwem Top Listy natrafiłam na powstałe chyba w zeszłym miesiącu forum tolkienowskie - Alqualonde. Weszłam, zobaczyłam kilka znajomych nicków i sama też się zarejestrowałam.


Forum jest póki co niewielkie, ale wydaje mi się, że ma realne szanse się rozrosnąć, zwłaszcza, że użytkowników sukcesywnie przybywa, a prawie każdy coś od siebie wnosi.

Gdyby ktoś był zainteresowany, podaję adres: http://www.alqualonde.pl/index.php

Myślę, że jak pojawi się tam jakaś szczególnie ciekawa dyskusja, to można by zawsze wrzucić tutaj link, co by Elendili mogli się zapoznać z dorobkiem innego fora.
Túrin Dagnir
13-08-2009, 10:17
Dodam jeszcze, że forum nie jest forumem zupełnie nowym: Łabędzia Przystań to reaktywacja Forum Lothlórien, a dawniej było ono całkiem spore - można też tam było trafić na ciekawe dyskusje. 

Forum jest póki co niewielkie, ale wydaje mi się, że ma realne szanse się rozrosnąć,


Też tak sądzę: szefostwo wie co robi, a i sporo użytkowników z dawnego Lothlórien jest. No i już mała grupka Elendilich .
Arneth
13-08-2009, 11:18
Sam, niedawno szukałem forum tolkienowskiego na którym mógłbym odpocząć od wielkiego gwaru i spotkać się ze znajomymi nickami, ale jakoś żadne nie mogło sprostować moim wymaganiom. no więc zostawiłem porzuciłem poszukiwania, a tu sama nawinęła się Łabędzia Przystań. 

Dodam jeszcze, że forum nie jest forumem zupełnie nowym: Łabędzia Przystań to reaktywacja Forum Lothlórien, a dawniej było ono całkiem spore - można też tam było trafić na ciekawe dyskusje.


Musiałem bardzo wysilić mózgownice, żeby sobie je przypomnieć . Kiedyś były na Lothlórien ciekawe dyskusje i głównie dzięki niemu oraz jeszcze jednej pewnej stronie zaczynała się moja kariera związana z Tolkienem, więc to jeszcze dla mnie większa motywacja aby powrócić do początków, które mi się wydają odległe o co najmniej 20 lat .
Lindończyk
13-08-2009, 21:57
Lothlórien nie funkcjonu już? Jak dawno?


Na nowe forum. z chęcią zawitam. Przydałoby się takie, które zasłuży na miano "trzeciego". Znaczy się, mam nadzieję, że dorówna temu i Hobbitonowi.

Zaraz się zarejestruję, najpewniej, jako "Osse".

EDIT: Łoł. "Osse" nie był zajęty! x)
Nerya
13-08-2009, 22:03
Mamy już tam całkiem liczną grupkę Elendilich (szczęśliwa 13   ). Spokojne, sympatyczne forum, które ma zadatki, aby się dobrze rozwinąć. Przyjemna odmiana, aby na chwilę odpocząć od dwóch gigantów.
Casarnil
14-08-2009, 00:08
Hmm... może i ja dołączę... Póki co przeglądam. I- pierwsze wrażenie pozytywne
Uineniel
14-08-2009, 10:14
Hmm... pewnie się powtórzę, ale naprawdę ciekawe forum, bardzo miłe wrażenie po odwiedzinach i przeczytanych niektórych tematach. Właśnie lecę się zarejestrować.
Halcatra
18-08-2009, 11:34
W zasadzie wypadałoby tutaj zamieścić oświadczenie, które opublikowała na Forum Hobbitonu Elbereth:


Thoron-thalion
18-08-2009, 13:44
Też stwierdzam, że to ciekawe forum    Rozwijane są nowe tematy, ale też te stare, gdzie się nowi młodzi Tolkieniści wypowiadają ( i ja 14-latek to mówię   ).
Halcatra
19-08-2009, 13:01
Jest wyjaśnienie od Administracji:


Eldil Niphred
06-06-2010, 22:32
Zaiste fajne forum   

Zapraszam do tematu http://www.alqualonde.pl/viewtopic.php?t=260
Cortez
06-06-2010, 23:04
A ja z własnej strony, chciałem tylko prosić o krytykę dotycząca tego oto filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=ZZ9ObF0gsYI
Został on stworzony oczywiście w celu promowania Alqualondë, ale tu chciałem się jedynie zapytać, co o nim sądzicie, chodzi o treść, podkład muzyczny, oraz te teksty na początku. Jak wam się podobają dane elementy? Czy pomimo mojej "amatorszczyzny" w dziedzinie tworzenia filmików, ten konkretny filmik trzyma poziom oraz odpowiedni klimat, oraz czy można powiedzieć, że to "dzieło" (pomimo promowania jednego z for) mógłby się nadawać na zachęcanie ludzi, do zainteresowania się danym tematem (dziełami Tolkiena itd.) ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Podobne tematy: