Plamienie - odstawienie tabletek.

Kategoria: Antykoncepcja hormonalnaPlamienie



LadyG
Czw Maj 14, 2009 12:41 pm
Witam. 


Przez ponad 1,5 roku bralam tabletki novynette, ale ponad miesiac temu je odstawilam. Chce zrobic sobie przerwe.

Odstawilam je, lecz nie wzielam ostatniego opakowania do konca, pominelam chyba ok 6 ostatnich tabletek, nie bylo krwawienia [dodam, ze mialam wtedy baaardzo stresujacy okres w moim zyciu, malo jadlam, nie wiem czy dlatego nie bylo krwawienia, czy po prostu dlatego, ze pominelam ostatnie tabletki], byl dopiero naturalny okres po miesiacu. Mialam normalne krwawienie, ktore trwalo ok 4 dni, potem jeden dzien NIC, potem znowu krwawienie ok 2 dni (podaje tak niedokladnie, bo byly to niecale dni), a teraz mam tak, ze albo od rana nic nie poleci, tylko wieczorem, albo w ciagu dnia cos... Dwa dni temu raz polecial brazowy sluz. Wczoraj np przez caly dzien czysto, ale za to ok 23 zauwazylam plamienie ktore bylo hm... nie wiem nawet jak ten kolor opisac, taki ciemny kremowy i troche czerwonego, dodam, ze nie jest to plamienie takie ciagle, tylko raz zdarzy sie, ze cos poleci i po tym razie juz NIC.

Nie wiem czy tak moze byc po odstawieniu, czy mam przeczekac, czy co...

Pojde do ginekologa w poniedzialek, ale chcialam sie dowiedziec, czy moze ktoras z Was tez miala cos podobnego?


Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi.
jula18
Czw Maj 14, 2009 2:27 pm
po odstawienieu tabletek mog± dziać się różne dziwne rzeczy z naszym organizmem.najpierw przyzwyczaja sie on do pewnej dawki hormonów i potem musi się przyzwyczaic,że tej dawki hormonów już nie ma. i to może trwać kilka mies.więc moim zdaniem nie jest to nic niepokoj±cego,ale dobrze,że idziesz do gin.,zawsze lepiej,jak specjalista obejrzy:)


Podobne tematy: