Pierwsza tabletka - zahamowanie miesiączki?!

Kategoria: Antykoncepcja hormonalnaPierwsza tabletka



esowa
Pią Maj 28, 2010 9:17 am
Witam.

Nie mogłam znaleźć postu o podobnej treści, także jeśli powtarzam temat to przepraszam.
Pierwszą tabletkę, tak jak prawo nakazuje ;) wzięłam pierwszego dnia miesiączki i...
miesiączka po 1 dniu się skończyła...
Mam pytanie czy tabletka mogła zahamować krwawienie?
Wzięłam już 4 tabletki i nic.
Od rana boli mnie brzuch, czuje się taka hmmm "ciężka"
Co robić?
Kajak
Pią Maj 28, 2010 9:41 am
zdarza się. jesli jestes pewna, ze to była miesiączka to nie ma zadnego problemu.


czasami tak bywa, ze okres nagle ustaje, albo w druga strone - trwa bardzo długo.
esowa
Pią Maj 28, 2010 1:48 pm
hmm no ok, ale czy mam dalej brać tabletki nawet bez okresu?

Nie zapowiada si żebym dostała krwawienie :(
Kajak
Pią Maj 28, 2010 4:15 pm
nie rozumiem Twojego pytania. dostałaś już okresu? wzięłaś tabletkę pierwszego dnia? no. no to na jakie krwawienie masz jeszcze czekać?


chyba, że na takie, które jest skutkiem ubocznym pierwszych 3 opakowan i moze pojawic sie w dowolnym czasie.

przeciez Ci napisałam, że tak się zdarza. masz brać dalej tabletki. nic niezwykłego nie ma w Twoim przypadku ;)


Podobne tematy: