natalia83
Wto Paź 25, 2005 10:15 am
Dziś rano wzięłam pierwszą tabletkę Yasmin po po 7 dniowej przerwie z drugiego opakowania.Po około 15-20 minutach poszedłam oddać stolec była to nie ostra a można powiedzieć że lekka biegunka.Myślę że to nie dlatego że wzięłam tabletkę, po prostu mi się chciało(po wcześniejszym opakowaniu nie miałam żednych skutków uboczny i czułam się świetnie).Ale teraz problem czy tabletka zaczęła juz sie wchłaniać czy jeszcze nie.Czy zadziała jak powinna i po jakim czasie zaczynają sie wchłaniać pigułki .Jak myslicie czy powinienam wziąć drugą tabletkę czy wziąc jutro o stałej porze???Prosze o pomoc!!
Myszka
Wto Paź 25, 2005 12:01 pm
poszedłam???? No nieważne


Miałaś biegunkę czy jeden luźniejszy stolec??? Bo to zasadnicza róźnica. Bo jeśli luźny stolec to nie trzeba brać drugiej tabletki.
natalia83
Wto Paź 25, 2005 12:12 pm
Nie wiem co masz na myśli mówiąc "luźniejszy stolec".Ale faktem jest że byłam tylko raz sie załatwić a nie biegałam co chwile do kibla.Poprostu zrobiałam po 15-20 minutach od wzięcia tabletki żadką kupę(nie była ona żadka jak woda) Być może że to po mojej wczorajszej kawie którą wypiłam późnym wieczorem (po kawie zazwyczaj mnie przegania)No ale mimo wszystko mam obawy bo chciałabym byc dobrze zabezpieczona.


Podobne tem