iate
Czw Lis 26, 2009 11:00 am
Mam problem. Co miesiąc dostawałam okres w tym samym dniu, co jest normalne, ponieważ biorę tabletki Mercilon, teraz jednak spóźnia mi się juz 3 dni. Nie mam pojęcia co się dzieje, a obawy mam chyba oczywiste. Dodam tylko, że jestem obecnie chora, dlatego moje pytanie brzmi : czy choroba może spowodować przesunięcie/ niepojawienie się okresu z odstawienia?

I czy któraś z was miałaby możliwość zeskanować/sfotografować ulotkę Mercilonu? Albo chociaż napisać czy jest tam coś na temat braku okresu?
natalia1988
Czw Lis 26, 2009 11:18 am
Nie ma to znaczenia ze zawsze dostawalas w tym samym dniu krwawienie, masz 7 dni na to zeby je dostac!

Sama w sobie choroba nie ma znaczenia w tym wypadku - chyba ze bralas jakies antybiotyki ktore wplywaja na atykoncpecje?
alex24
Czw Lis 26, 2009 11:22 am
Pamiętaj, że krwawienie ma na przyjście 7 dni, to, że zawsze pojaiwało się 3 dnia nie znaczy, że tak będzie cały czas.

Co do krwawienia to raz z rzędu może się nie pojawić i nie oznacza nic złego, tak poprostu jest.
Jeżeli brałaś tabletki zgodnie z ulotką, o żadnej nie zapomniałaś, nie było wymiotów, biegunek, nie brałaś żadnych leków to jest mało prawdopodobne abyś była w ciąży.
Więc moja rada jest taka, żebyś czekała do końca przerwy, jak krwawienie się nie pojawi możez zrobić test dla wykluczenia ciąży i rozpoczynasz normalnie następne opakowanie, gdy krwawienie znowu się nie pojawi trzeba iść do lekarza.
iate
Czw Lis 26, 2009 12:14 pm
leki bralam, glownie takie na obnienie objawow przeziebienia. ale juz po zakonczeniu opakowania; od tego czasu nie wspolzylam.
JR
Czw Lis 26, 2009 1:05 pm
Ulotkę Twojego leku znajdziesz na stronie producenta.

http://www.schering-ploug...Pacjenci.aspx#0


Podobne tem