3 opakowanie - coraz wiecej skutkow ubocznych?

Kategoria: Antykoncepcja hormonalna3 opakowanie



marys89
Pon Lut 23, 2009 5:37 pm
Hej! Jestem w trakcie 3 opakowania logest, dzis przyjme 5 tabletke. Od poczatku nowego pudelka czuje sie fatalnie, jakos oslabiona, mam straszne mdlosci, boli mnie zoladek i ogolne problemy z metabolizmem. Do tego brzuch jak balon... Troche mnie to zalamalo bo po 2 pierwszych opakowaniach czulam sie swietnie. Myslicie, ze skutki brania tabletek moga minac w trakcie kolejnych opakowan czy beda sie jeszcze "rozkrecac". Troche mnie to meczy... I tak czuje sie lepiej niz po yasminelle - wywolywaly mega deprechy...
korek007
Pon Lut 23, 2009 5:43 pm
Ciężko powiedzieć. To indywidualna sprawa. Ja bym jednak jakoś przebolała to opakowanie i sprawdziła jak będzie w 4tym - jeśli się nie polepszy, skonsultuj to z ginem.
kishka85
Pon Lut 23, 2009 5:45 pm
Powiem Ci marys89, że po 3 opakowaniach- jak zapewne wiesz, można już przyjąć, czy organizm dobrze reaguje na pigułki, czy też nie.

Jeśli Ty przy 3 opakowaniu odczuwasz takie nieprzyjemne dolegliwości, to trzeba się zastanowić, czy brać dalej te tabletki, czy zmienić je na inne.
Np. ja nie należę do zbyt cierpliwych:P i jeśli widzę, że mój żołądek zacząłby ''siadać'' to zmieniłabym jednak rodzaj doustnej antykoncepcji.

Zobacz jednak, jak będziesz czuła się do końca opakowania. Jeśli przejdą dolegliwości, to możesz śmiało dalej brać Logest, jeśli nie, to radziłabym się zastanowić nad zmianą.


U mnie po plastrach występowały wymioty- okropne, męczarnia i potem przez kolejne dni chodziłam, jak zbity pies. Miałam dość i zmieniam teraz Evrę na inną metodę antykoncepcji:)

Pozdrawiam:)


Podobne tematy: