Zestaw głośnomówiący - problem

Kategoria: AkcesoriaZestaw głośnomówiący



fokogo
2010-03-19, 14:39
witam, 


Kupiłem auto z zamontowany w aucie zestawem Nokia CK-7W bluetooth + kabel CA 27. Problem w tym że mogę poprzez niego rozmawiać ale jeżeli do mnie ktoś dzwoni po 7 sekundach rozłącza rozmowę.Mam telefon Sony Ericsson P1 i raczej nie chce go zamieniać na kompatybilny z tym zestawem.
Czy macie jakiś „patent” że ten zestaw zacznie działać jak należy.Czy Np.: jest przejściówka kabla transmisyjnego do mojego telefonu lub może jakaś przystawka
Proszę pomoc i poradę.
Informacyjnie dodam – jako ciekawostka - do tematu wniosek który zaobserwowałem wczoraj.Gdy połączę się poprzez bluetooth innym telefonem LG Cookie z tym zestawem wszystko działa poprawnie.Po rozłączeniu go i podłączeniu P1, Sony Ericsson też działa poprawnie !!! Z tym że jeśli wyłączę bluetooth w P1 aby znów działał operację z LG należy powtórzyć.

Katastrofa .


PS. W menu P1, w Ustawieniach połączeń mam jedynie Zestaw słuchawkowy. Brak zestawu głośnomówiącego.Z zestawem łączy się również jako Zestaw słuchawkowy. Może to kwestia softu, ale mam najnowszy?
butterfly
2010-03-19, 15:05
A te maga interlinie i zaczynanie każdego zdania od nowej linijki to po co? Koszmarnie sie to czyta.
macle
2010-06-13, 18:58
Mam podobny, a właściwie dokładnie ten sam problem z dokładnie tą samą konfiguracją. Czy udało Ci się go jakoś rozwiązać. A może ktoś zna rozwiązanie problemu?


Podobne tematy: